با سلام.

به بخش اشتراک نشریات موسسه در راه حق خوش امدید. شما میتوانید با ثبت نام در این بخش عضو بخش ارسال نشریات موسسه شده و به صورت دوره ای از نشریات موسسه به صورت رایگان بهره مند شوید.شایان ذکر است اشتراک دریافت نشریات موسسه در راه حق کاملا رایگان بوده و هیچ وجهی از جانب شما پرداخت نخواهد شد. همچنین متن کامل این نشریات نیز در سایت موسسه قرار داده شده تا امکان دسترسی سریع به محتوای این نشریات فراهم شود.

 راهنمای ثبت نام:

- جهت دسترسی به بخش اشتراک نشریات می بایست عضو سایت موسسه در راه حق باشید. جهت عضویت در سایت میتوانید به قسمت ایجاد حساب کاربری در صفحه اول سایت مراجعه فرمائید.

- پس از ثبت نام، بوسیله نام کاربری و رمز عبور خود وارد سایت شوید.

- از منو سمت راست (منو اصلی) بخش اشتراک نشریات رایگان را کلیک کنید.

- در صفحه باز شده ((فرم درخواست اشتراک نشریات)) را انتخاب کرده و به دقت تکمیل نمائید.

توجه: تکمیل این فرم فقط برای مشترکین جدید الزامی است.  لذا در صورتی که شما قبلا این فرم را تکمیل کرده و یا عضو بخش اشتراک نشریات بوده اید نیازی به تکمیل این فرم ندارید.

- پس از تکمیل فرم درخواست، ارسال نشریات رایگان برای شما آغاز خواهد شد.

 مراحل ارسال نشریات پس از ثبت نام:

- نشریات موسسه به صورت دوره ای برای شما ارسال خواهد شد. هر دوره تقریبا شامل 10 جلد نشریه خواهد بود. هر دوره طی 3 مرحله ارسال میشود. به عبارت دیگر در هر مرحله ارسال، شما 3 یا 4 جلد نشریه را به صورت یکجا دریافت خواهید کرد.

-در پایان هر دوره یک پرسشنامه شامل تعدادی سوال در مورد محتوای نشریات همان دوره برای شما ارسال میگردد.

- شما باید پس از مطالعه دوره نسبت به تکمیل پرسشنامه اقدام و آن را برای موسسه ارسال فرمائید.

- ارسال پاسخنامه به دو صورت پستی و اینترنتی امکان پذیر می باشد. جهت ارسال پستی کافی است همان پرسشنامه ارسالی توسط موسسه را به نشانی موسسه در راه حق به آدرس قم، خیابان آیت الله مرعشی نجفی(ارم)، کوچه 10، پلاک 20 پست کرده و جهت ارسال اینترنتی از طریق سایت موسسه به آدرس www.darrahehaq.com بخش ((اشتراک نشریات رایگان)) قسمت ((پاسخنامه ها)) اقدام فرمائید.

- پس از دریافت پاسخنامه مربوط به هر دوره و تائید آن توسط همکاران ما در بخش ارسال، جزوات دوره بعدی نشریات برای شما ارسال خواهد شد.

توجه: ادامه ارسال نشریات منوط به دریافت پاسخنامه هر دوره از طرف شما میباشد.

نکته: در صورت وجود هر مشکل و یا سوالی می توانید مراتب را از طریق سامانه پیامک 10000222333444 و یا پست الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با ما در میان بگذارید.

 

فرم درخواست اشتراک نشریات

 ارسال پاسخنامه 20 سوالی

 

 

اشتراک نشریات رایگان

سامانه پاسخگویی